Zatrudnimy stolarza

GRODZISK MAZOWIECKI, MILANÓWEK, PRUSZKÓW, BRWINÓW

Darmowe ogłoszenia Darmowe ogłoszenia Praca Darmowe ogłoszenia Oferty pracy Ogłoszenia Piaseczno

Ogłoszenie nie jest już aktualne.

JJT Elementum to nowoczesna stolarnia nieopodal Tarczyna, stawiająca na rzemiosło i jakość wykonania.

W związku z rozwojem poszukujemy stolarza.

Zakres obowiązków:
- produkcja wyrobów na zamówienie, zgodnie z dokumentacją techniczną;
- obsługa maszyn oraz narzędzi stolarskich;
- realizacja planów produkcji zgodnie z harmonogramem;
- przygotowanie materiału oraz stanowiska pracy.

Nasze wymagania:
- 2 letnie doświadczenie w pracy w stolarni;
- znajomość obsługi maszyn oraz narzędzi stolarskich;
- znajomość systemów okuciowych (mile widziana);
- umiejętność czytania rysunku technicznego;
- sprawność fizyczna i odpowiedzialność;
- umiejętność pracy pod presją czasu;
- zaangażowanie i chęci do pracy;
- umiejętność pracy w zespole;
- dokładność i skrupulatność.

Oferujemy:
- stabilne praca w oparciu o wybraną formę zatrudnienia;
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności;
- pracę w nowym, nowoczesnym zakładzie;

Zatrudnimy stolarza - serwis ogłoszeniowy Oczko

regulaminRODOkontakt
free online gamesdarmowe ogłoszeniafilmy
projektowanie stron www Grodzisk Mazowiecki