Sprzątanie terenu, zlecenie, Pruszków

GRODZISK MAZOWIECKI, MILANÓWEK, PRUSZKÓW, BRWINÓW

Darmowe ogłoszenia Darmowe ogłoszenia Praca Darmowe ogłoszenia Oferty pracy Ogłoszenia Pruszków

Sprzątanie terenu, zlecenie, Pruszków - Darmowe ogłoszenia Praca
Ogłoszenie nie jest już aktualne.

Firma sprzątająca Amlux zatrudni pracowników do sprzątania terenu zewnętrznego.

Lokalizacja: Pruszków, ul. 3 Maja.

Mamy do zaoferowania:

- pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15:00,
- wynagrodzenie godzinowe z tytułu umowy zlecenie: 23,53 zł brutto,
- pracę stałą.

Obowiązki:

- koszenie trawy,
- sprzątanie parku logistycznego,
- sprzątanie doków,
- w okresie opadów śniegu odśnieżanie.

Oczekiwania:

- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
- dyspozycyjność do pracy,
- chęci do pracy.

Jesteśmy zakładem pracy chronionej- chętnie zatrudniamy osoby niepełnosprawne- realizujemy wszystkie świadczenia należne osobom z orzeczeniem.

Sprzątanie terenu, zlecenie, Pruszków - serwis ogłoszeniowy Oczko

regulaminRODOkontakt
online detective gamekriegsfilmedarmowe ogłoszenia grodzisk
projektowanie stron www Grodzisk Mazowiecki