Pracownik utrzymania zieleni

GRODZISK MAZOWIECKI, MILANÓWEK, PRUSZKÓW, BRWINÓW

Darmowe ogłoszenia Darmowe ogłoszenia Praca Darmowe ogłoszenia Oferty pracy

Pracownik utrzymania zieleni - Darmowe ogłoszenia Praca
Ogłoszenie nie jest już aktualne.

Poszukujemy PRACOWNIKA FIZYCZNEGO!

Lokalizacja: Prologis Park / Janki

Wymagania:
• chęć podjęcia zatrudnienia OD ZARAZ!
• DYSPOZYCYJNOŚĆ do pracy: od poniedziałku do piątku w godz. 6-14
• samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
• prawo jazdy kat. B ( warunek konieczny)

Zakres obowiązków:
• drobne prace porządkowe,
• koszenie trawy,
• pielęgnacja roślin,
• dbałość o teren zewnętrzny obiektu,
• w okresie zimowym - odśnieżanie
Oferujemy:
• umowa zlecenie/umowa o pracę,
• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym FIS/10/22 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Pracownik utrzymania zieleni - serwis ogłoszeniowy Oczko

regulaminRODOkontakt
retro gamesfilmy wojennecasual football manager
projektowanie stron www Grodzisk Mazowiecki