Pracownik Terenów Zewnętrznych - Grodzisk Maz

GRODZISK MAZOWIECKI, MILANÓWEK, PRUSZKÓW, BRWINÓW

Darmowe ogłoszenia Darmowe ogłoszenia Praca Darmowe ogłoszenia Oferty pracy Ogłoszenia Grodzisk Mazowiecki

Ogłoszenie nie jest już aktualne.

Sodexo obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Ogrodnik/Pracownik terenów zewnętrznych

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, ul. Chrzanowska

Zakres Obowiązków:
Sprzątanie terenów zewnętrznych,
Odśnieżanie,
Zamiatanie,
Koszenie trawników,
Inne zlecone prace gospodarcze na terenie obiektu.

Oferujemy:
Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 6:00-14:00 ,
Pracę na pełen etat,
Umowę o pracę, po pozytywnym przejściu okresu próbnego na podstawie umowy zlecenie,
Dodatek za odśnieżanie,
Atrakcyjny pakiet socjalny m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę sportową Multisport, bony na święta (wg regulaminu), ubezpieczenie na życie.

Oczekujemy:
Czynnego prawa jazdy kat. B,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
zaangażowania i dokładności w powierzonych zdaniach.

Czekamy na Twoje zgłoszenie !

Klauzula informacyjna rekrutacja:

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sodexo Polska Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie (02-231), przy ul. Jutrzenki 137. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, w celu udziału w przyszłych rekrutacjach i przechowywania ich w bazie rekrutacyjnej Sodexo Polska Sp. z o.o. przez okres 2 lat. Podstawą prawną naszych działań jest art. 6 ust 1 lit. c Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”), w zw. z art. 22¹ Kodeksu pracy. Odbiorcą podanych przez Panią/Pana danych osobowych mogą być podmioty trzecie wspierające Sodexo Polska Sp. z o.o. w procesie rekrutacji (doradztwo w zakresie rekrutacji, wsparcie w zakresie IT), przy czym podmioty te przetwarzają dane wyłącznie zgodnie z naszymi zaleceniami i na podstawie zawartych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora, skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy prawa. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, zbieranych przez nas na podstawie art. 22¹ Kodeksu pracy (imię/a i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe,, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia) jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Konsekwencją niepodania tych danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pana/Pani dobrowolnej zgody. Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Oświadczenia dotyczące Pana/Pani danych osobowych , w tym o wycofaniu zgody należy kierować na adres mailowy hr. fms. pl (małpa)sodexo.com . W razie jakichkolwiek wniosków lub skarg związanych z Pana/Pani danymi osobowymi może się Pan/Pani kontaktować z nami poprzez formularz dostępny na stronie Internetowej www.pl.sodexo.com.

Pracownik Terenów Zewnętrznych - Grodzisk Maz - serwis ogłoszeniowy Oczko

regulaminRODOkontakt
ogłoszenia grodzisk mazowieckiwar moviesmenedżer piłkarski online
projektowanie stron www Grodzisk Mazowiecki