Ogrodnik do wynajęcia

GRODZISK MAZOWIECKI, MILANÓWEK, PRUSZKÓW, BRWINÓW

Darmowe ogłoszenia Darmowe ogłoszenia Dom i ogród Darmowe ogłoszenia Ogrodowe


Ogrodnik do wynajęcia

Ogrodnik do wynajęcia

Posiadanie pięknego i zadbanego ogrodu wymaga poświęcenia, czasu, ale i odpowiedniej wiedzy, umiejętności raz posiadania specjalistycznego sprzętu. Mimo że często naszym marzeniem jest posiadanie ogrodu, w którym rosłyby różnorodne rośliny, często egzotyczne, wielobarwne i urzekające swoich wyglądem i zapachem, to jednak z braku czasu oraz odpowiednich umiejętności dbania o ogród, postanawiamy swoją działkę zagospodarować w możliwie prosty sposób. Nie musisz jednak rezygnować ze swoich marzeń – zapraszamy do kontaktu z nami.

Oferujemy usługę wynajęcia ogrodnika, który w sposób kompleksowy zajmie się Twoim ogrodem. To Ty narzucasz listę jego obowiązków oraz godziny pracy. Oferujemy jednorazowe wynajęcie ogrodnika – na przykład w celu przygotowania ogrodu przed zimą, usunięcia chwastów, czy też posiania roślin.

Nasz ogrodnik również może być do Państwa dyspozycji przez dłuższy czas, możemy nawiązać z Państwem regularną współpracę. Ta opcja gwarantuje Państwu mały (lub żaden) nakład własnej pracy w ogrodzie, przy jednoczesnym posiadaniu czystego, pięknego i zadbanego ogrodu. Nasi ogrodnicy posiadają odpowiednia wiedzę oraz doświadczenie, by móc kompleksowo zająć się pielęgnacją Państwa ogrodu.

Zdecyduj się na współpracę z nami, a już nigdy nie będziesz odczuwał skutków ubocznych posiadania ogrodu. Nasi pracownicy wykonują swoją pracę z prawdziwą pasją – co jest zdecydowanie widoczne w efektach ich pracy.


☎︎

Telefon:
601 306 851

💻︎

przejdź na stronę
gardenfix.pl


Oczko.waw.pldarmowe ogłoszenie5/5 1

Wyślij wiadomość do nadawcy ogłoszenia

Treść wiadomości
E-mail zwrotny

Ogrodnik do wynajęcia

projektowanie stron www Grodzisk Mazowiecki