Group Lider

GRODZISK MAZOWIECKI, MILANÓWEK, PRUSZKÓW, BRWINÓW

Darmowe ogłoszenia Darmowe ogłoszenia Praca Darmowe ogłoszenia Oferty pracy Ogłoszenia Brwinów

Group Lider

Group Lider
Ogłoszenie nie jest już aktualne.

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Group Lider
Miejsce Pracy: Chlebnia koło Grodziska Mazowieckiego

Zakres obowiązków:

• Organizacja pracy podległego zespołu w magazynie
• Zarządzanie harmonogramem pracy swojego zespołu
• Codzienna praca ze wskaźnikami KPI
• Koordynacja bieżących działań za pośrednictwem systemu SAP
• Motywowanie pracowników oraz inspirowanie ich do działań
• Zapewnienie bezpieczeństwa oraz przestrzeganie zasad oraz procedur

Oczekiwania:

• Do naszego zespołu poszukujemy osób otwartych, komunikatywnych, ambitnych, pełnych optymizmu, stanowiących wzór do naśladowania i potrafiących działać zespołowo.
• Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem (preferowany obszar TSL)
• Umiejętność inspirowana zespołu do działania oraz rozwijania potencjału pracowników
• Dążenie do realizacji założonych celów
• Umiejętność ustalania priorytetów oraz delegowania zadań
• Decyzyjność oraz samodzielności w podejmowaniu zadań
• Gotowość do pracy w systemie III - zmianowym oraz w wybrane weekendy

Oferta:
• Umowę o pracę oraz stabilność zatrudnienia
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• Posiłek w miejscu pracy za kwotę 3,50 zł - obiad dwudaniowy
• Prywatną opiekę medyczną LuxMed - pakiet rozszerzony 100% płatny przez pracodawcę
• Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
• Dofinansowanie do pakietu sportowo - rekreacyjnego
• Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

projektowanie stron www Grodzisk Mazowiecki