Dozór ochrona Gnin

GRODZISK MAZOWIECKI, MILANÓWEK, PRUSZKÓW, BRWINÓW

Darmowe ogłoszenia Darmowe ogłoszenia Praca Darmowe ogłoszenia Oferty pracy Ogłoszenia Grodzisk Mazowiecki

Dozór ochrona Gnin  - Darmowe ogłoszenia Praca
Ogłoszenie nie jest już aktualne.

Firma ARMA wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Zapraszamy do kontaktu emerytów, studentów czy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Opis stanowiska:
- dozór obiektu budowlanego,
- praca w ruchu ciągłym od poniedziałku do piątku od 15 do 7 , natomiast weekendy i święta całodobowo

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- dyspozycyjność i chęci do pracy

Oferujemy:
- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat lub umowa zlecenie
- wynagrodzenie 3010 brutto / 19,70 brutto + dodatek nocny ,
- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,
- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych,

Dozór ochrona Gnin - serwis ogłoszeniowy Oczko

regulaminRODOkontakt
darmowe ebookionline football managersitcoms
projektowanie stron www Grodzisk Mazowiecki