Szlifierz / oczyszczacz odlewów

GRODZISK MAZOWIECKI, MILANÓWEK, PRUSZKÓW, BRWINÓW

Darmowe ogłoszenia Darmowe ogłoszenia Praca Darmowe ogłoszenia Oferty pracy Ogłoszenia Grodzisk Mazowiecki

Szlifierz / oczyszczacz odlewów - Darmowe ogłoszenia Praca
Ogłoszenie nie jest już aktualne.

Dla naszego polskiego Klienta, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

SZLIFIERZ/OCZYSZCZACZ ODLEWÓW

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:
–       zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta – umowa o pracę;
–       pełen etat (40 godz. tygodniowo, możliwa praca w soboty);
–       wynagrodzenie ok. 2200 – 2500 EUR brutto (w zależności od kwalifikacji);
–       premie uznaniowe/motywacyjne;
–       bezpłatne zakwaterowanie i dojazd do pracy;

Wymagania:
–       doświadczenie na podobnym stanowisku;
–       obsługa elektronarzędzi;
–       brak przeciwwskazań do pracy w warunkach szczególnych (hałas, zapylenie, drgania);
–       mile widziana umiejętność obsługi suwnic;
–       znajomość budowy i eksploatacji szlifierek;
–       znajomość niemieckiego i prawa jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem;
–       mile widziane wykształcenie zawodowe;

Opis stanowiska:
–       oszlifowanie odlewu z zalewek, nierówności i zbędnych elementów za pomocą szlifierki stacjonarnej oraz pneumatycznych urządzeń ręcznych;
–       kontrola jakościowa odlewów;
–       utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV na adres: info@goldarbeit.de

wraz z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

projektowanie stron www Grodzisk Mazowiecki