Pracownik produkcji (zakład prefabrykacji)

GRODZISK MAZOWIECKI, MILANÓWEK, PRUSZKÓW, BRWINÓW

Darmowe ogłoszenia Darmowe ogłoszenia Praca Darmowe ogłoszenia Oferty pracy Ogłoszenia Mszczonów

Pracownik produkcji (zakład prefabrykacji) - Darmowe ogłoszenia Praca
Ogłoszenie nie jest już aktualne.

Dla europejskiego lidera w produkcji materiałów budowlanych z betonu sprężonego, działającego na rynku polskim od 2003 oku poszukujemy Kandydata na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI (ZAKŁAD PREFABRYKACJI) – NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
Miejsce pracy: Mszczonów/mazowieckie
Zakres obowiązków:
• Prace związane z procesem produkcyjnym belek sprężonych (przygotowywanie formy, betonowanie, opróżnianie),
• Obsługa maszyn do zalewania form betonem,
• Prace fizyczne związane z utrzymaniem ciągłości produkcji,
Oczekiwania:
• nie wymagamy doświadczenia w zawodzie – liczą się chęci do pracy, sumienność i zaangażowanie,
• jeśli skończyłeś szkołę, nie masz doświadczenia a chcesz pracować na umowie o pracę, tu masz możliwość stabilnego zatrudnienia,
Oferujemy:
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim,
• Wynagrodzenie 3600 zł brutto na umowie o pracę, po okresie próbnym (trzy miesiące) dodatkowo premia wypłacana co miesiąc w wysokości 850-1000 zł.
• Umowa o pracę, pierwsza – na trzy miesiące, druga – na rok, kolejna na stałe.
• Bogaty pakiet socjalny, zdrowotny, dopłaty do karty Multi Sport, karty Sodexo, opieka medyczna.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje dokumenty aplikacyjne w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Pracownicy budowlani Sp. z o.o. ul. Korczaka 4 07-409 Ostrołęka, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji lub zaznacz odpowiednią zgodę w formularzu aplikacyjnym za pośrednictwem elektronicznego systemu Hrlink, który pojawi się po kliknięciu w przycisk „aplikuj”.
Administratorem danych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro@pracownicybudowlani.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora

Pracownik produkcji (zakład prefabrykacji) - serwis ogłoszeniowy Oczko

regulaminRODOkontakt
online games developercomedy seriesnoclegi żyrardów
projektowanie stron www Grodzisk Mazowiecki