Pomoc Apteczna

GRODZISK MAZOWIECKI, MILANÓWEK, PRUSZKÓW, BRWINÓW

Darmowe ogłoszenia Darmowe ogłoszenia Praca Darmowe ogłoszenia Oferty pracy Ogłoszenia Milanówek

Ogłoszenie nie jest już aktualne.

Obecnie dla naszego klienta- lidera na rynku w swojej branży będziemy poszukiwać kandydatów chętnych do podjęcia pracy jako: Pomoc Apteczna

Miejsce pracy: Milanówek
1/2 etatu

Wymagania:
- dobra organizacja pracy
- zaangażowanie
- dyspozycyjność
- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

Zakres obowiązków:
- samodzielne zarządzanie stanami magazynowymi
- sprawne przyjmowanie towaru, sprawdzenie pod względem jakościowym oraz ilościowym zgodności z fakturą zakupu
- rzetelne weryfikowanie dat ważności przyjmowanego towaru
- dbałość o czystość w aptece oraz przejrzystość ekspozycji

Co oferujemy:
- po okresie próbnym stałe zatrudnienie u naszego klienta na podstawie umowy o pracę
- praca na ½ etatu
- zgrany zespół
- benefity (opieka medyczne, ubezpieczenie grupowe PZU na preferencyjnych warunkach)

Do CV proszę wpisać poniższą klauzulę:

Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę FINGROW MANAGEMENT Sp. z o. o. w trybie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Agencja zatrudnienia nr: 21006

projektowanie stron www Grodzisk Mazowiecki