Praca na weekendy! Młodszy Operator Produkcji!

GRODZISK MAZOWIECKI, MILANÓWEK, PRUSZKÓW, BRWINÓW

Darmowe ogłoszenia Darmowe ogłoszenia Praca Darmowe ogłoszenia Oferty pracy Ogłoszenia Grodzisk Mazowiecki

Ogłoszenie nie jest już aktualne.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta – światowego producenta elektroniki, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Operator Produkcji

Zakres obowiązków:
-> Obsługa i ustawianie maszyn produkcyjnych
-> Skręcanie kabelków i wprowadzanie ich do maszyny lutującej
-> Testowanie wyrobów
-> Wycinanie niewielkich części blaszanych za pomocą maszyny
-> Prowadzenie rejestracji

Oczekujemy:
-> Dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym po 12h tylko w weekendy
-> Dobrej organizacji pracy, samodzielności
-> Zdolności manualnych
-> Doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku będzie mile widziane

Oferujemy:
-> Umowę o pracę (dla osób chętnych umowa zlecenie)
-> Stawkę 24,70 zł brutto/h!
-> Pracę dorywczą tylko w weekendy
-> Kartę Multisport, Ubezpieczenie na życie, Pakiet Medicover
-> Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Jak przesłać CV?
Wyślij do nas CV za pomocą przycisku Aplikuj, wprowadź adres e-mail, a następnie uzupełnij pozostałe informacje!

Dziękujemy!

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Praca na weekendy! Młodszy Operator Produkcji! - serwis ogłoszeniowy Oczko

regulaminRODOkontakt
noclegi żyrardówonline soccer managercaroline in the city
projektowanie stron www Grodzisk Mazowiecki