Praca dla opiekuna lub opiekunki osób starszych

GRODZISK MAZOWIECKI, MILANÓWEK, PRUSZKÓW, BRWINÓW

Darmowe ogłoszenia Darmowe ogłoszenia Usługi Darmowe ogłoszenia Inne usługi dla domu Ogłoszenia Pruszków

Praca dla opiekuna lub opiekunki osób starszych - Darmowe ogłoszenia Usługi

Firma ROKITA CARE Katarzyna Rokita z siedzibą w Krakowie jest dynamicznie rozwijającą się działalnością świadczącą usługi opiekuńcze.
Naszym głównym celem jest pomoc seniorom, którzy potrzebują wsparcia w życiu codziennym.

Mamy świadomość, że jest to możliwe tylko dzięki wykwalifikowanemu personelowi, któremu proponujemy współpracę w charakterze opiekuna lub opiekunki osób starszych w Polsce.

Oferujemy:
- szeroki wybór ofert
- legalne i atrakcyjne zatrudnienie
- elastyczne warunki współpracy
- opieka całodobowa lub na godziny
-bieżący kontakt z naszym koordynatorem
- ewentualne zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

Zakres obowiązków:
-pomoc Podopiecznemu w czynnościach dnia codziennego
-przygotowywanie posiłków
-dbanie o czystość, higienę i porządek w gospodarstwie domowym
- towarzyszenie podczas spacerów, zakupów, wizyt u lekarza

Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi
- empatia, pogodne usposobienie i życzliwość wobec Podopiecznego.

Telefon:
505468668

przejdź na stronę
www.rokitacare.com

Oczko.waw.pldarmowe ogłoszenie5/5 1

Wyślij wiadomość do nadawcy ogłoszenia

Treść wiadomości
E-mail zwrotny

Praca dla opiekuna lub opiekunki osób starszych - serwis ogłoszeniowy Oczko

regulaminRODOkontakt
casual football managerrolety pruszkówonline football manager
projektowanie stron www Grodzisk Mazowiecki