Formierz / rdzeniarz

GRODZISK MAZOWIECKI, MILANÓWEK, PRUSZKÓW, BRWINÓW

Darmowe ogłoszenia Darmowe ogłoszenia Praca Darmowe ogłoszenia Oferty pracy Ogłoszenia Grodzisk Mazowiecki

Formierz / rdzeniarz - Darmowe ogłoszenia Praca
Ogłoszenie nie jest już aktualne.

Dla naszego polskiego Klienta, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

FORMIERZ/RDZENIARZ

Miejsce pracy: Krefeld, Niemcy

Oferujemy:
– zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta;
– umowę o pracę (40 godzin tygodniowo, możliwa praca w soboty);
– pełen etat;
– wynagrodzenie ok. 2500 EUR brutto;
– premie uznaniowe/motywacyjne;
– bezpłatne zakwaterowanie i dojazd do pracy;

Wymagania:
– doświadczenie na stanowiskach o podobnym zakresie zadań;
– umiejętność obsługi suwnic lub innych podnośników;
– brak przeciwwskazań do pracy w warunkach szczególnych (hałas, praca na wysokościach, zapylenie);
– sumienność i dokładność;
– mile widziane wykształcenie zawodowe o profilu odlewniczym;
– znajomość języka niemieckiego (zwłaszcza słownictwo odlewnicze) jak i prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem;

Opis stanowiska:
– praca z wielkogabarytowymi rdzeniami od 4t do 40t
– przygotowanie stanowiska do formowania przez dobór skrzynek formierskich;
– umeblowanie skrzynek formierskich, dobieranie odpowiedniego materiału, wymiana części
uzbrajanie rdzeni (3-krotne obracanie rdzenia);
– „flutowanie” – malowanie rdzeni za pomocą odpowiedniego oprzyrządowania;
– obsługa dźwiga/suwnicy od 25t do 40t;
– obsługa maszyn formierskich;
– kontrola procesu wykonywania odlewu;
– praca na 3 zmiany;

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV na adres: info@goldarbeit.de
z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Formierz / rdzeniarz - serwis ogłoszeniowy Oczko

regulaminRODOkontakt
filmyamiga gamesskup gruntów grodzisk mazowiecki
projektowanie stron www Grodzisk Mazowiecki