Audyty bezpieczeństwa dziecka w domu

GRODZISK MAZOWIECKI, MILANÓWEK, PRUSZKÓW, BRWINÓW

Darmowe ogłoszenia Darmowe ogłoszenia Usługi Darmowe ogłoszenia Inne usługi dla domu


Audyty bezpieczeństwa dziecka w domu

Audyty bezpieczeństwa dziecka w domu
Ogłoszenie nie jest już aktualne.

Bezpieczeństwo dzieci jest bezcenne. Spośród pomieszczeń domowych, w każdym może czyhać odmienne zagrożenie. Chcąc zapewnić dzieciom bezpieczeństwo, trzeba je właściwie rozpoznać. Jest to jednak tylko połowa sukcesu, ponieważ trzeba jeszcze zastosować właściwe środki zaradcze, tak żeby były skuteczne.

Prowadzę audyt miejsc, w których może przebywać dziecko i jest narażone na uraz lub wypadek. Pozwoli to Państwu być pewnym, że zrobiliście wszystko co mogliście, by wasze dziecko było bezpieczne. Pomogę rozpoznać nawet te nietypowe i nieoczywiste zagrożenia. Oraz wspomogę w wyborze skutecznych zabezpieczeń.

Usługa polega na kontroli bezpieczeństwa dzieci w ich miejscu zamieszkania oraz miejscach, w których przebywają w czasie dnia. Doradzę, co należy zmienić, czego nie zmieniać oraz na co zwracać uwagę jeśli chodzi o mieszkania w blokach, czy też domy jednorodzinne.

W ramach usługi sprawdzam również bezpieczeństwo otoczenia mieszkania czy domu, w tym np. samochodu, podwórka, dróg ewakuacyjnych w bloku, zamkniętym osiedlu.
Audyty bezpieczeństwa dziecka w domu

Audyty bezpieczeństwa dziecka w domu - serwis ogłoszeniowy Oczko

regulaminRODOkontakt
tania receptamanager piłkarski onlinebest browser games
projektowanie stron www Grodzisk Mazowiecki